Taškinio masažo kursai

Kursų pradžia 2019.11.28

Kursai vyks II ir IV nuo 18.00-21.00 val.

Kursų trukmė 21 ak. val.

Kursų kaina - 151 Eur


 

TAŠKINIO MASAŽO PROGRAMA


  Žmogaus rankos - stebuklingas gydantis instrumentas. Legenda byloja, kad senovėje ant pirštų galiukų buvo akys, gal todėl mūsų rankos išliko "matančios" - jos jaučia energijos srautus, mato tai, kas vyksta kūne. Apie rankų galią, taškinio masažo naudą, kontraindikacijas sužinosime teorinėje dalyje.Susipažinsime su kiniečių teorija apie energijos cirkuliaciją meridianais, svarbiausius energetinius taškus, jų reikšmę organizmui, mokysimės poveikio į juos technikų.

Su Džok terapija - tai gydymo metodika, kai stimuliuojant plaštakų ir pėdų taškus, veikiami atitinkami vidaus organai bei sistemos.Tai efektyvi, saugi, universali, kiekvienam prieinama ir paprasta metodika, atrasta žmogaus, bet sukurta pačios gamtos.Su Džok esmę pakanka vieną kartą suprasti, kad galėtume juo naudotis visą gyvenimą, -tai vienas paprasčiausių būdų padėti sau ir kitiems.

Susipažinsime su refleksoterapija - tai jautrių pėdos taškų masažo metodas - galinga, saugi, efektyvi gydymo ir profilaktikos sistema.Pamatysime, kaip galime panaudoti savo rankas ir kojas vietoje "instrumentų", padedančių gerai jaustis ir išsaugoti sveikatą.Išmoksime nesudėtingos šio masažo technikos, kad galėtume palaikyti organizmo gyvybinę energiją, sumažinti skausmą, pašalinti įtampas ir blokus.

Kursą veda profesionali masažuotoja - meistrė, baigusi Maskvos manualogijos akademijos Baltijos filialo holistinio masažo mokyklą "Gyvybės taurė". Reiki meistrė - mokytoja.

Teorija, praktika

1. taškinio masažo istorija, žmogaus rankų stebuklas, kada tinka daryti taškinį masažą, kontraindikacijos.

  • rankų paruošimas prieš masažą, kaip teisingai surasti taškus, taškų veikimo būdai - glostymas, trynimas, spaudimas, maigymas, vibracija, taškai prie įvairių negalavimų - galvos skausmas, širdies, skrandžio, kepenų, kvėpavimo organų susirgimai, nuovargis ir t.t.

Teorija, praktika

2. Meridianų sistema, 12 pagrindinių meridianų, kada tinka meridianų masažas, kontraindikacijos.

  • Taškų veikimo būdai, masažas pagal meridianus (bendri principai).

Teorija, praktika

3. Meridianai - apie kiekvieną atskirai, emocinės energijos tekėjimo meridianais sutrikimo priežastys, metodiniai nurodymai meridianų masažui, intuityvus Daosų masažas.

  • Tonizuojančio, atpalaiduojančio linijinio masažo technika, intuityvus Daosų masažas

Teorija, praktika

4. Su Džok terapija ir jos privalumai, standartinė sistema, vabzdžio sistema, kada tinka Su Džok, kontraindikacijos

  • Taškų radimas ir jų poveiko būdai, masažas lazdele, gydymas grūdais, gydymas elastiniu žiedu, metaliniai aplikatoriai, gydymas pagal energetinius taškus, su Džok grožiui

Teorija, praktika

5. Refleksoterapija, jos istorija ir privalumai, kada naudinga, kontraindikacijos, refleksoterapijos seansas.

  • Ruošiam pėdas masažui, bazinės technikos, veiksmų eiga (masažo protokolas), baigiamoji masažo dalis.

Teorija, praktika

6. Indiškas pėdų masažas, V kūno žiedai, masažo taikymas ligų profilaktikai, esant rimtiems sveikatos sutrikimams, lėtiniams susirgimams, psichikos negalavimams, kontraindikacijos.

  • Masažo technika (taškų veikimo būdai), pagrindinė masažo programa, veido marmų masažo demonstracija.

Studentų atsiskaitymas pasirinkta tema - konkretus sveikatos sutrikimas, kaip galima padėti naudojant taškinio masažo mokymuose įgytas žinias. Emocinės ligų priežastys.

Kursai:


Seminarai: