RENGINIAI

Artimiausi renginiai 

 

 

2019 metai

 DĖMESIO!

Vyresnių gyventojų užimtumo ir aktyvumo skatinimo projektas 

Lietuvos “Žinijos” draugija džiaugiasi galėdama pakviesti 55-erių metų ir vyresnius Elektrėnų, Ukmergės, Širvintų ir Vilniaus rajonų gyventojus dalyvauti užimtumo bei aktyvumo skatinimo programoje ir siūlo nemokamai dalyvauti mokymuose, renginiuose bei prisidėti prie savanoriškos veiklos. 

Kviečiame nepraleisti progos susirasti naujų bičiulių, pasisemti naujų žinių ir įgūdžių bei įdomiai praleisti laiką! 

 

Visi užsiregistravusieji gaus informaciją apie nemokamus renginius, mokymus, seminarus ir galės veiklas pasirinkti pagal poreikį bei aktualumą.


Registruotis telefonu 860022530 arba el.p.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Renginys nemokamas

2021.06.17

16 val.

Išbuvome visus karantinus, norėčiau tikėti, jog visi sveiki ir pasiilgę gyvų susitikimų. Nuoširdžiai kiekvienam Jūsų dėkoju už pasimatymus per zoom (karantino metu), tačiau šiuo laišku aš noriu Jus pakviesti susitikti jau muziejaus erdvėse. 

Kaip ir kiekvieną trečią mėnesio ketvirtadienį, vyks Senjorų klubas, kviečiu pasiplanuoti veiklas ir atvykti į Naugarduko g. 10, Vilniuje.

Birželio mėnesio klubo susitikimo dėmesio centre – nauja paroda, pavadinimu KITOKIA GURLITT. Cornelia Gurlitt kūrė tada, kai dailininkams, o ypač moterims buvo sunku sulaukti pripažinimo. Atvira, tolerantiška, besistengianti padėti kiekvienam kenčiančiam - tokia buvo Cornelijos asmenybė.  Būtent Vilnius buvo tas miestas, kuriame ji ieškojo savo žydiškų šaknų. Susitikime prie menininkės darbų, pasimatykime ir pasikalbėsime apie:

 - dailininkės žydiškos tapatybės paieškas Šiaurės Jeruzalėje;

 - meilės istoriją, prasidėjusią ir pasibaigusią Vilniuje;

- apie Pirmojo pasaulinio karo C. Gurlitt Vilnių .

Senjorų klubo teminiai susitikimai, dažniausiai skirti susipažinti su nauja muziejuje vykstančia paroda ar atsinaujinusia ekspozicija. Kiekvieną mėnesį senjorams pasiūlome vis kitą temą: klausomės pranešimų apie judėjų religiją, Lietuvos žydų istoriją, gilinamės į tradicijas ir papročius, aptariame kalendorines žydų šventes, suprasdami jų kultūrą, mėgaujamės mokydamiesi visą gyvenimą.

Susitikimai visi, visad NEMOKAMI.

Jei kyla klausimų - drąsiai kreipkitės 8 655 77612 arba email  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

laukiu su nekantrumu,

Jūsų edukatorė Jurga

2021.06.21

18 val.

Mieli bičiuliai,

Kviečiame į Andriaus Konickio paminėjimą, antro Naujosios Romuvos numerio sutiktuves ir nuoširdų pokalbį Žinijos draugijos kiemelyje.

Renginį ves Juozas Žitkauskas

Adresu: Kalvartijų 2-25   

 

 

 

Kursai:


Seminarai: