RENGINIAI

Artimiausi renginiai 

 

 

2019 metai

 DĖMESIO!

Vyresnių gyventojų užimtumo ir aktyvumo skatinimo projektas 

Lietuvos “Žinijos” draugija džiaugiasi galėdama pakviesti 55-erių metų ir vyresnius Elektrėnų, Ukmergės, Širvintų ir Vilniaus rajonų gyventojus dalyvauti užimtumo bei aktyvumo skatinimo programoje ir siūlo nemokamai dalyvauti mokymuose, renginiuose bei prisidėti prie savanoriškos veiklos. 

Kviečiame nepraleisti progos susirasti naujų bičiulių, pasisemti naujų žinių ir įgūdžių bei įdomiai praleisti laiką! 

 

Visi užsiregistravusieji gaus informaciją apie nemokamus renginius, mokymus, seminarus ir galės veiklas pasirinkti pagal poreikį bei aktualumą.


Registruotis telefonu 860022530 arba el.p.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Renginys nemokamas

2021.01.14

16 val.

Maloniai kviečiame į Dalios Treigienės paskaitą „Visokių negerumų išsistuksenimas"

Renginys vyks NUOTOLINIU BŪDU zoom platformoje. 15 min prieš renginį elektrononiu paštu gausite prisijungimo nuorodą.(Registruoti dalyviai).

Paskaitoje nagrinėsime aktyvius kūno taškus, svarbius gydant kūną ir emocijas.

SUŽINOSITE:

Kaip  geriausiai įtrinti gydomuosius tepalus;

Kokie taškai padeda nuimti skausmą ir nusiraminti;

Kuo ypatingas kūno glostymas, plekšnojimas ir stuksenimas.

IŠMOKSITE veiksmingą stuksenimo techniką, kuri lengvai ir greitai išvaduoja iš kenksmingo mąstymo, padeda gyventi sveikai ir laimingai.

LEKTORĖ dr. Dalia Treigienė lietuviškų augalų žiniuonė, įkvepiančių knygų apie augalus autorė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo būdų propaguotoja.

REGISTRACIJA vyksta el.paštu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

2021.01.21 16 val.

ŽYDŲ TRADICIJOS:  Virtuali popietė Jūsų klausimams mielieji Senjorai!

Esame įpratę verčiau nesuprasti, nei įšdrįsti paklausti. Dažnai nenorime apsijuokti, baiminamės nežinantys. Nauji metai lai bus paskata atrasti dalykus ir nejausti nepatogumų, jog kažkas yra visiškai nauja. Dalyvaukite popietėje, kurioje teiraukitės tai, kas Jums svarbu ir norisi sužinoti apie žydų tradicijas ir papročius, klauskite to, kas taip visada rūpėjo sužinoti, bet taip ir nepavykdavo. Virtualios edukacijos metu su Jumis bendraus Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejaus muziejininkė-edukatorė Jurga Jackevičiūtė.

Būtina išankstinė registracija el. paštu:    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

 

 

Kursai:


Seminarai: