RENGINIAI

Artimiausi renginiai 

 

 

 

 

2019 metai

 DĖMESIO!

Vyresnių gyventojų užimtumo ir aktyvumo skatinimo projektas 

Lietuvos “Žinijos” draugija džiaugiasi galėdama pakviesti 55-erių metų ir vyresnius Elektrėnų, Ukmergės, Širvintų ir Vilniaus rajonų gyventojus dalyvauti užimtumo bei aktyvumo skatinimo programoje ir siūlo nemokamai dalyvauti mokymuose, renginiuose bei prisidėti prie savanoriškos veiklos. 

Kviečiame nepraleisti progos susirasti naujų bičiulių, pasisemti naujų žinių ir įgūdžių bei įdomiai praleisti laiką! 

 

Visi užsiregistravusieji gaus informaciją apie nemokamus renginius, mokymus, seminarus ir galės veiklas pasirinkti pagal poreikį bei aktualumą.


Registruotis telefonu 860022530 arba el.p.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Renginys nemokamas

2022.10.11

12-17 val

Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubas ir leidykla „Trys žvaigždutės“

spalio 11 d. 12–17 val. (Vilnius, Kalvarijų g. 2) rengia

KNYGOS IR ENERGIJOS ŠVENTĘ

Atėjusius, atbėgusius, atskridusius pasitiks rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius.

Knygos vaikams, kurios net nuo mobilių telefonų gali juos atitraukti: „Tavo sėkmės kelias“, „Septyni nakties stebuklai“, „Pasakų abėcėlė“ ir kt.

Knygos, galinčios nerimą dėl šiandienos ir ateities grėsmių pakeisti energetinėmis mintimis apie gyvenimo duotas galimybes: „Jei Tau sunku“, „Tu vienintelis gali“, „Ateitis – tai mintis“ ir kt.

Pasidalinimas sveikatingumo energetikos principais – pagal knygas: „Pats atsisveikinu su depresija“, „Jei Tau pasaulis šaltas – sušildyk jį“ ir kt.

Vaistažodžių terapijos mini energetiniai seminarai (pagal knygas „Vaistažodžiai“, „Gyvenimo vaistažodžiai“).

Bus pristatoma knyga ukrainiečių kalba, versta iš lietuvių kalbos „Povstannia robotiv“ („Robotų maištas“). Tai tarptautinio konkurso „Draugauja literatūros – draugauja tautos“ nugalėtoja. Knyga išleista Poltavoje prieš pat prasidedant karui.

Bendravimas. Autografai. Sutartys dėl bendradarbiavimo.

Laukiame visų: auklėtojų, mokytojų, mokinių, tėvų, senelių. O iš anksto užsiregistravę šventės dalyviai bus apdovanoti padedančia taupyti brangstančią energiją knyga „Nykštukas Taupukas“.

Apie Klubo ir Leidyklos veiklą www.tryszvaigzdutes.lt 

Kontaktai: el. p.   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel. 8 687 75147 

2022.10.11

17 val.

Įvyks Lietuvos „Žinijos“ draugijos

Pozityvistų ir Senjorų klubų seminaras-diskusija

KAS GROBIA MŪSŲ NORUS IR ENERGIJĄ

Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius

Ar mes mokame valdyti savo norus, suprasti savo jausmus? Kaip išsaugoti savo troškimus, kaip nepasiduoti sklindančio negatyvumo srautams, kaip stiprinti savo energetines galias, kurių taip reikia šiandienos iššūkiams įveikti?

Apie tai ir kalbėsimės, diskutuosime, kartu džiaugsimės, ką atradę.

Būkite aktyvūs visada, ne tik seminaro metu. Jei turite klausimų, pasiūlymų, galite rašyti, skambinti, el. p.   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel. 8 687 75147.

Jeronimas Laucius – rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

 PRISIJUNGTI: 

 Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/74329033388?pwd=Rbyg3DWN8wQ92nAEcQjOaCbf5jb2nL.1

Meeting ID: 743 2903 3388
Passcode: CYvRq1 

2022.10.12

16 val.

Brangūs senjorai!

Lietuvos "Žinijos" draugija ir Folkloro ansamblis "Kadagys"

Kviečia visus liaudies dainų ir šokių  mėgėjus į muzikinę popietę!

"VĖL TAS RUDENĖLIS"

Vadovė Rasa Gelčienė

Ačiū už patvirtinimą, apie dalyvavimą el. paštu:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , arba telefonu:+370 60022530

Renginys nemokamas

“Žinijos" draugijoje  Kalvarijų g.2   

2022.10.20

16 val.

Mielieji, norime Jus pakviesti, 

kaip įprastai, VGŽIM padalinyje, Samuelio Bako muziejuje (Naugarduko g. 10) vyks Senjorų klubo susitikimas, kurio metu muziejaus bičiulius kviesime sudalyvauti popietėje tema „Sakralinė Žako Lipšičo skulptūra“.

Pasaulinio garso skulptorius, kubistas Ž. Lipšicas (J. Lipchitz, 1891-1973), gimė Druskininkuose, gyveno ir kūrė Prancūzijoje, JAV, Italijoje. „Esu skulptorius iš Lietuvos”, – taip prisistatydavo Ž. Lipšicas, atidarydamas parodas garsiausiuose pasaulio muziejuose ir galerijose. Įvairiais laikotarpiais skulptorius globojo išeivius menininkus iš Lietuvos; susirašinėdamas su kraštiečiais Vladu Vildžiūnu ar Vytautu Landsbergiu domėjosi šalies kultūriniu gyvenimu, diskutavo apie kito druskininkiečio – M. K. Čiurlionio – kūrybą.

Antroje savo gyvenimo pusėje skulptorius Ž. Lipšicas sukūrė daug monumentalių darbų, įkvėptų judaizmo, krikščionybės simbolių. Tai susiję ne tik su menininko nuolatine tematikos paieška, bet ir su asmeniniais išgyvenimais bei poreikiu išreikšti meno kalba universalias etines idėjas. Popietės metu muziejininkė, Ž. Lipšico kūrybos tyrinėtoja Aušra Rožankevičiūtė pristatys įdomiausius menininko sakralinės skulptūros pavyzdžius, puošiančius įvairių pasaulio miestų bažnyčias, aikštes ir kitas erdves.

Senjorų klubas yra skirtas smalsiems vyresnio amžiaus vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems plėsti akiratį ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Kviečiame susitikti.

Daugiau informacijos mielai muziejininkė – edukatorė Jurga Jackevičiūtė tel. 8 655 77612 

 

Kursai:


Seminarai: