RENGINIAI

Artimiausi renginiai 

 

 

 

2019 metai

 DĖMESIO!

Vyresnių gyventojų užimtumo ir aktyvumo skatinimo projektas 

Lietuvos “Žinijos” draugija džiaugiasi galėdama pakviesti 55-erių metų ir vyresnius Elektrėnų, Ukmergės, Širvintų ir Vilniaus rajonų gyventojus dalyvauti užimtumo bei aktyvumo skatinimo programoje ir siūlo nemokamai dalyvauti mokymuose, renginiuose bei prisidėti prie savanoriškos veiklos. 

Kviečiame nepraleisti progos susirasti naujų bičiulių, pasisemti naujų žinių ir įgūdžių bei įdomiai praleisti laiką! 

 

Visi užsiregistravusieji gaus informaciją apie nemokamus renginius, mokymus, seminarus ir galės veiklas pasirinkti pagal poreikį bei aktualumą.


Registruotis telefonu 860022530 arba el.p.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Renginys nemokamas

2022.01.07

17 val. 

Diskusijų klubas GAUBLYS

Tema: "Prognozės Naujiems Tigro metams"

Pranešėja astrologė Jūratė Gutauskaitė

Klubo prezidentas-Leopoldas Tarakevičius

“Žinijos" draugijoje  Kalvarijų g.2   

2022.01.11

17 val. 

Įvyks pirmas 2022 metų Lietuvos „Žinijos“ draugijos

Pozityvistų ir Senjorų klubų seminaras-diskusija

AR MUS VEIKIA HOROSKOPŲ ENERGETIKA

Lektoriai VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius

Iš esmės visi mūsų seminarai yra skirti ieškantiems pozityvumo, energingumo, sveikatingumo. Pradedant Naujųjų metų kelią būtų prasminga paieškoti likimo dovanų. Gal jos slypi talismanuose, gal jos užkoduotos horoskopuose, tik mes nemokame jų atrasti? Kalbėsimės, kaip užprogramuoti save sėkmei, gerai nuotaikai, dvasinei stiprybei.

Visiems bus suteikta galimybė pasidalinti savo mintimis, užduoti klausimus.

Prisijungti:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/87056149922?pwd=ditmUTNWQThTYmcxREpQS29QeHhoZz09

Meeting ID: 870 5614 9922
Passcode: fmkWM5

2022.01.13

15 val. 

Kviečiame į nuotolinę paskaitą!

Tema - Įvykę pasikeitimai žmogaus fizinėje ir emocinėje  būsenoje. Santykis su sveikata. Kokia tendencija?

Tema- 2022 metų lūkesčiai Lietuvoje t.y. "Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą"

Su Naujaisiais metais!!!

Lektorė Jevgenija Grant

Nuoroda jungtis:

https://us02web.zoom.us/j/6360113142

ID: 636 011 3142 

2022.01.20

16 val. 

Samuelio Bako muziejuje (Naugarduko g. 10) vyks Senjorų klubo susitikimas, kurio metu muziejaus bičiulius pakviesime pasivaikščioti ir susipažinti su S. Bako kūryba.
Kartu apžiūrėsime daugiau nei 50 įvairių laikotarpių S. Bako kūrybos darbų, kuriuos autorius dovanoja Lietuvai. Garsusis dailininkas gimė 1933 m. Vilniuje, o jo pirmoji piešinių paroda buvo surengta Vilniaus gete, kai autoriui tebuvo devyneri. Išgyvenęs nacių okupacijos laikotarpį, jis atsidūrė perkeltųjų asmenų stovykloje Vokietijoje, vėliau gyveno Izraelyje ir Vakarų Europoje. 1993 m. dailininkas įsikūrė Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur tęsia savo kūrybinį kelią.
„Samuelį Baką laikau vienu iš puikių XX amžiaus tapytojų. Nėra daug menininkų, kuriems pavyko taip sėkmingai atvaizduoti neįtikėtinus mūsų laikmečio žiaurumus – siaubą, tuštumą, liūdesį. Dar mažiau menininkų yra sukūrę savo asmeninę kalbą“, – taip apie S. Baką knygos „Painted in Words“ (,,Nutapyta žodžiais“) pratarmėje atsiliepė Izraelio rašytojas Amosas Ozas.
Senjorų klubas yra skirtas smalsiems vyresnio amžiaus vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems plėsti akiratį ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Prie klubo galima prisijungti bet kada – išankstinės registracijos nėra, o dalyvavimas nemokamas, tačiau prašysime pateikti Galimybių pasus ir susitikimo metu dėvėti veido kaukes.

 Į iškilusius klausimus jums mielai atsakys klubo iniciatorė muziejininkė-edukatorė Jurgita Jackevičiūtė el. paštu   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  arba tel. 8 663 53322

 

Kursai:


Seminarai: